عکس بارداری - عکاسی بارداری - آتلیه تخصصی بارداری ترمه در تهران - آلبوم بارداری

عده ای با آلبوم و عکاسی بارداری در آتلیه تخصصی مخالف هستند چرا که بر این باورند انسان در زمانی که در زیبایی کامل است باید آتلیه رفت اما باید بگویم که این طرز فکر کاملا اشتباه است، عکاسی قرار است ثبت کننده خاطرات ما باشد. خاطرات و زمانی که هیچ وقت دیگر برنمی گردد به عنوان مثال ما ساعت ۱۲روز ۹۸/۸/۲۷ را فقط و فقط یکبار درک می کنیم پس فراموش نکنید عکس بارداری ، عکس کودک ، عکس نوزاد ، عکس خانوادگی لحظات گرانقدری است که هیچ وقت دیگری به آن لحظه نخواهیم رسید و تا می توانید این خاطرات شیرین را بها دهید و در بهترین آتلیه ثبت نمایید.

استودیو و آتلیه های تخصصی بارداری که آتلیه تخصصی نوزاد ، کودک و بارداری ترمه در شرق تهران از جمله آنها می باشد. با توجه به شرایط جسمی خانم باردار لباسهای قشنگی را برای زیباتر جلو دادن شکم مادر محیا می سازند که ناگفته نماند آتلیه بارداری ترمه انواع لباسهای زیبا را به صورت رایگان در اختیار مادران باردار قرار می دهد که می توانید تعداد محدودی از آنها را در نمونه عکس های بارداری ما ملاحظه نمایید.

مورد دیگری که حائز اهمیت است ژست ها و تم ها و دکورهایی است که با در نظر گرفتن شرایط جسمی طراحی گشته تا خانم باردار بتواند راحت و بدون اذیت خود و کودکش آلبوم بارداری و آلبوم کودک را برای فرزندش ثبت نماید. عکاسی می تواند به تنهایی و یا بهتر از آن با همراهی پدر انجام گیرد، که برای زیباتر شدن ژستهای دو نفره پدر و مادری و حتی با استفاده از سونوگرافی یا وسایل کودک و لباس کودک طراحی و ثبت می گردد.

با توجه به  موارد بالا و تجهیزاتی که عکاسی در آتلیه دارد عکس با کیفیت بالاتری نسبت به عکس بارداری در منزل می باشد. ناگفته نماند عده ای از خانواده ها به دلیل هزینه ها ترجیح می دهند خود در خانه عکس بگیرند. لیکن آتلیه تخصصی بارداری ترمه در تهران این افتخار را دارد که با تجهیزات به روز و محیا کردن انواع لباس های بارداری رایگان ، بدون پرداخت ورودی و بدون سقف تعداد عکس ، هزینه عکس بارداری (عکاسی بارداری) را برای خانواده ها کاهش دهد تا میزبان تمامی مادران باردار ایران زمین باشد. برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید

 ۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی ، ۱۰۰ دستگاه ، بین رستوران خشت بهشت و فست فود جیلیزویلیز پلاک ۵۲۴ طبقه۴ واحد۸
  • 09122725901
اسکرول به بالا