آتلیه عکاسی نوزاد

عکاسی زمینه های مختلفی دارد که آتلیه عکاسی نوزاد و کودک به صورت تخصصی در شاخه عکاسی نوزاد و کودک فعالیت می نماید تا خاطرات زیبای کودکی ار به تصویر بکشد.
هر خانواده ای با عشق فرد جدیدی را به جمع خود پذیرا می شود، قطعا همگی دوست داریم از لحظات و چهره معصوم فرد تازه متولد شده خود یادگاری و عکسی را برای آینده و آیندگان داشته باشیم. این کار تخصصی را می توان با خیال راحت به آتلیه عکاسی کودک بسپارید.
عکاسی نوزاد کار بسیار دشوار و حساسی است لازمه این کار این است که دوره های تخصصی مانند آناتومی نوزاد ، نحوه لباس پوشاندن و تزیین و دیزاین او ، پیچیدن نوزاد در انواع پارچه ، ماساژ ، روانشناختی نوزاد ، خواب و آرام کردن او ، و همچنین تجربه کافی توسط فرد عکاس کسب شده باشد.

موارد حائز اهمیت در عکاسی از نوزادان
۱- شناخت آناتومی نوزاد : استخوان بندی ظریف و بافت شکننده نوزاد به قدری حساس است که نباید او را به دست افراد غیر متخصص سپرد.کارکنان و عکاسان خبره آتلیه تخصصی کودک ، نوزاد و بارداری ترمه ، دوره های تخصصی لازم و تجربه این کار را کسب نموده اند. تا به بهترین نحو بتوانند نوزاد را در پوشش های مختلف و فیگورهای مختلف قرار دهند و او را آرامش بخشند برای همراهی در حین عکاسی.
۲- دما و بهداشت محیط آتلیه عکاسی نوزاد و کودک: بهترین دما برای این محیط ۳۰ تا ۳۵ درجه می باشد چرا که نوزاد به دلیل نداشتن بافت چربی کافی در زیر پوست در برابر سرما مقاوم نیست . از سوی دیگر بسیاری از ژست ها با بدن برهنه می باشد، از همین رو هوای مطلوب بسیار الزامی است. کودکان و نوزادان بسیار حساس هستند به همین دلیل لازم محیط آتلیه بسیار پاکیزه و ضد عفونی شده باشد تا خدای ناکرده دچار بیماری نشوند.
۳- باید دقت داشت اکسسورهای مورد استفاده برای نوزادان خصوصا پارچه های مورد استفاده از بهترین و لطیف ترین جنس ها باشد تا برای او حساسیت ایجاد نکند.
۴- تجهیزات مناسب برای عکاسی از نوزاد یکی دیگر از اصلی ترین موارد در آتلیه عکس نوزاد و کودک می باشد تا هیچ گونه آسیبی متوجه وی نگردد.

آتلیه تخصصی نوزاد ، بارداری و کودک ترمه در شرق تهران این افتخار را دارد که با تجهیزات به روز و کارشناسانی زبده ، بدون پرداخت ورودی و بدون سقف تعداد عکس ، هزینه عکس نوزادی (عکاسی نوزادی) را برای خانواده ها کاهش دهد تا میزبان تمامی نوزادان و خانواده های عزیز ایران زمین باشد. برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی جنب مترو پیروزی نبش کوچه حافظ ساختمان نگین طبقه پنجم واحد9
  • 09122725901
اسکرول به بالا