آتلیه عکاسی کودک

عکاسی را می توان هنر ثبت لحظات ناب تکرار نشدنی نامید. که آتلیه عکاسی کودک در این راستا تاثیر به سزایی در زیبا به تصویر کشیدن آنها خواهد داشت.
عکاسی یا همان photography از دو کلمه Photo که شامل نور و graphy که شامل ثبت و نگارش است تشکیل شده است. همانطور که مطلع هستید عکاسی زمینه های مختلفی دارد و شما لازم است نسبت به سوژه ای که دارید عکاس خود را انتخاب کنید، برای عکاسی از فرزند شما آتلیه عکاسی کودک است که بهترین گزینه خواهد بود چرا که متخصص در رفتار با کودک ، طراحی دکورها و عکاسی از او می باشند.
یک عکاس خوب کودک همواره می کوشد تا لنز دوربین خود را با نور فضا تنظیم کند، با در نظر گرفتن زاویه عکاسی از سوژه خود به سرعت عکاسی نماید.
تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که آیا عکاسی یک علم است یا یک هنر و یا یک صنعت؟
عکاسی با دید و بر پایه علمی پدیدار گشته است و به مرور زمان در جهان با تغییرات و پیشرفت هایی همراه بوده و به مرور زمان به صنعت ورود کرده است. به عنوان مثال یکی از اصول اولیه عکاسی قاب بندی می باشد ویا زاویه عکاسی از یک سوژه و منظره بسیار مهم است که لنز دوربین بهترین دید و نور را داشته باشد. این مواردی است که علم عکاسی می تواند کمک بسزایی نماید.
از طرفی عکاسی می تواند یک هنر تلقی شود چرا که با ذوق و سلیقه فردی هر شخص ارتباط مستقیم دارد.
اما واقعیت این است که شاید با به کار گیری ذوق و سلیقه آثار هنری زیبایی می توان خلق نمود اما نباید نادیده گرفت که با آموزش و تمرین نیز می توان عکس های حرفه ای ثبت نمود. از همین رو این دو در هم تنیده اند و مکمل یکدیگر خواهند بود. توصیه می کنیم توجه داشته باشید، عکاس و آتلیه عکاسی کودکی که انتخاب می کنید ضمن داشتن دانش کافی ، از ذوق و یلیقه هم بهره مند باشد.

آتلیه تخصصی نوزاد، کودک ، بارداری و خانوادگی ترمه در تهران واقع در شرق تهران محدوده پیروزی ، این افتخار دارد با بهره گیری از تجهیزات و کادر مجرب و صمیمی ، بدون دریافت ورودی ، بدون حداقل سفارش و حداقل تعداد عکس و با داشتن انواع لباس های متنوع برای کودکلن که استفاده از آنها کاملا رایگان می باشد هزینه عکس را پایین آورد. تا افتخار میزبانی تمامی شما عزیزان دار داشته باشد. برای رزرو وقت از قبل با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی ، ۱۰۰ دستگاه ، بین رستوران خشت بهشت و فست فود جیلیزویلیز پلاک ۵۲۴ طبقه۴ واحد۸
  • 09122725901
اسکرول به بالا