آتلیه عکاسی کودک

به جرات می توان گفت عکاسی هنر ثبت لحظه ها و خاطراتی است که ممکن است هیچ وقت دیگر تکرار نشوند. از همین رو آتلیه عکاسی یک مکان خاطره انگیز و ارزشمند را برای خانواده تداعی می کند.
ریشه عکاسی از کلمه photography گرفته شده است که از دو کلمه مجزای فوتو و گرافی تشکیل می شود. نور همان Photo می باشد و ثبت و نگارش همان GRAPHY است. در عکاسی یا همان عکس برداری ، نورپردازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و یک عکاسی خوب با یک نور پردازی حرفه ای و خوب معنا می گیرد. در واقع عکاسی زمینه و تخصص های گوناگونی دارد که یک عکاس می تواند در چند زمینه آن فعالیت کند. (کسی که عکس برداری می کند و شغل آن عکاسی است را اصطلاحا عکاس می گویند.)

از سه دیدگاه علمی ، هنری و حتی صنعتی می توان عکاسی را مورد ارزیابی قرار داد . 

پیدایش تخصص عکاسی بر پایه علم است و هیچکس عکاسی را کشف نکرده است. وبا تلاش انسان به مرورعکاسی گسترده تر شده است و به عرصه صنعت ورود کرده است که امروزه نیز به عنوان یک شاخه تخصصی و مجزا از آن یاد می شود.
دوربین عکاسی در سال های گذشته بعد از آغاز به کار جعبه تاریک اختراع شد و نخستین تصویرعکاسی شده در سال ۱۸۲۲ میلادی توسط ژزف نیسه به ثبت رسید.
همچنین عکاسی را می توان یک هنر در نظر گرفت چرا که ارتباط بسیار مستقیمی با ذوق و سلیقه فردی دارد و هر عکاس متناسب با آن می تواند اثر را رشد و متفاوت از دیگری سازد.
در واقع می تواند گفت اینجا ذوق و هنر شخصی به کمک علم او آمده و هم دیگر را برای یک عکاس حرفه ای شدن تکمیل می نماید.
یکی از اصول بسیار با اهمیت و ابتدایی در زمینه عکاسی، قاب بندی تصویر و منظره است . در این مرحله زاویه دید شما به منظره و سوژه بسیار با اهمیت است. لازم است زاویه ای پیدا کنید که لنز دوربین بهترین دید و نور را داشته باشد. 
پس لازم است یک عکاس برای گرفتن عکس خوب دوربین عکاسی متناسبی داشته باشد و همچنین تخصص و علم عکاسی را بداند ، سپس با تنظیم نور و دوربین و لنز دوربین اثری ماندگار را خلق نماید.

آتلیه عکاسی نوزاد، کودک ، بارداری و خانوادگی ترمه این افتخار دارد با بهره گیری از تجهیزات و کادر مجرب و صمیمی ، بدون دریافت ورودی ، بدون حداقل سفارش و حداقل تعداد عکس و با داشتن انواع لباس های متنوع برای کودکان که استفاده از آنها کاملا رایگان می باشد هزینه عکس را پایین آورد. تا افتخار میزبانی تمامی شما عزیزان دار داشته باشد. برای رزرو وقت از قبل با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی جنب مترو پیروزی نبش کوچه حافظ ساختمان نگین طبقه پنجم واحد9
  • 09122725901
اسکرول به بالا