آتلیه حرفه ای عکاسی کودک و بارداری در شرق تهران

آتلیه کودک حرفه ای در تهران

برای انتخاب آتلیه کودک حرفه ای در تهران لازم است تا نکات متعددی در نظر گرفته شود. به طور کلی، عکاسی از نوزاد نیازمند شرایط ویژه ای بوده و عکاسان از شیوه های خاص استفاده می کنند تا بتوانند به موقع عکس را ثبت کنند.

 

 

آتلیه حرفه ای در شرق تهران

 

یکی از شیوه هایی که بدین منظور استفاده می شود، پیچیدن نوزاد است که مانع از حرکت های اضافی در حین عکاسی خواهد شد. به واسطه یادگرفتن تکنیک ها و ترفند های ساده ای که در این حرفه مورد استفاده قرار می گیرد، می توانید عکس های مطلوب و زیبایی از نوزاد خود بگیرید. در ادامه قصد داریم به بررسی تکنیک های آتلیه کودک حرفه ای تهران برای عکاسی نوزاد بپردازیم و نکاتی را در اینباره مطرح نماییم.

 

چند نکته برای پیش از عکاسی نوزاد

پیش از اینکه عکاسی از نوزاد را آغاز کنید، بهتر است که چند نکته را مد نظر قرار دهید و بدین واسطه محیط را طراحی کرده و چیدمان را انجام دهید. البته بهتر است در این مراحل به وضعیت کودک توجه ویژه ای داشته باشید و مراقبت کنید که احساس ناراحتی نکند.

 

آتلیه عکاسی کودک با قیمت مناسب در شرق تهران

مناسب بودن دمای محیط

نوزادان حساسیت بسیار بالایی دارند و به همین جهت می بایست همواره به دمای اتاق توجه نمود و آن را به شکلی تنظیم کرد که کودک با مشکل روبرو نشود. بهترین حالت این است که پیش از شروع فرآيند عکاسی، شرایط محیطی را چک کرده و اطمینان حاصل کنید که برای حضور نوزاد مناسب است. اکثر آتلیه هایی که به عنوان آتلیه کودک حرفه ای در تهران فعالیت می کنند، مکان مخصوصی را به عنوان اتاق نوزاد در نظر می گیرند که شرایط کنترل شده ای دارد. بدین شکل دیگر هیچ خطری کودک را تهدید نکرده و می توانید با خیال راحت به عکاسی نوزاد بپردازید.

 

آماده کردن صحنه و پس زمینه برای عکاسی نوزاد

آماده کردن صحنه عکاسی نیز یکی از مواردی است که می بایست پیش از حضور نوزاد آن را به انجام برسانید. این کار سبب افزایش سرعت کار شده و از معطلی نوزاد جلوگیری می نماید و دیگر با مواردی نظیر گریه یا ناراحتی نوزاد روبرو نخواهید شد.

 

آتلیه عکاسی نوزاد با قیمت مناسب در شرق تهران

همچنین توجه داشته باشید که نباید نوزاد را برای مدت زیادی در یک شرایط ثابت قرار داده و برای عکاسی بپیچید. زیرا این کار سبب ناراحتی نوزاد شده و او را وادار به گریه می کند. شاید با اهمیت ترین نکته در عکاسی نوزاد، جلوگیری از گریه او باشد. زیرا در صورت گریه کردن نوزاد، فرآیند عکاسی با مشکل روبرو شده و عملا عکاسی از او غیر ممکن خواهد بود.

 

زمانبندی مناسب برای عکاسی نوزاد

زمانبندی نیز یکی از مواردی است که برای عکاسی نوزاد می بایست مدنظر قرار گیرد. زمانبندی صحیح سبب می شود که بتوان در موقع مناسب عکس را ثبت کرده و بدین واسطه تصاویری بی نظیر را خلق کرد. برای مثال، در مواقعی که نوزاد در حال خمیازه کشیدن است، می توان از آن عکس گرفت و با ادیت حرفه ای، تصویری جذاب خلق کرد. به طور کلی، در سنینی که کودک عمده تایم روز خواب است، بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد به شمار می آيد. برای مثال ۱۵ الی ۲۵ روزگی نوزاد، یکی از بهترین زمانبندی ها است.

 

قیمت عکس در آتلیه کودک حرفه ای در تهران

صبور باشید برای عکاسی نوزاد

برای اینکه از نوزاد چند روزه عکس های خوبی تهیه کنید، لازم است تا صبر و حوصله زیادی به خرج دهید. زیرا نوزادان حساسیت زیادی داشته و با کوچکترین تغییراتی ممکن است احساس ناراحتی کنند. همین موضوع سبب می شود که عکس گرفتن از آن ها به امری نسبتا دشوار بدل شود. دلیل اینکه در اکثر عکس های نوزادی، نوزاد را می پیچند این است که از جنب و جوش و تحرک اضافه او جلوگیری شود و عکس های بهتری ثبت شود.

 

بهترین آتلیه کودک در شرق تهران

 

نحوه پیچیدن نوزاد در زمان عکاسی

معمولا برای پیچیدن نوزاد به هنگام انجام عکاسی نوزاد از پارچه های مخصوصی استفاده می شود. پس باید نوع پارچه را مدنظر قرار دهید تا ضخامت و زبری پارچه سبب ناراحتی نوزاد نشود. همچنین بهتر است مدت قنداق پیچ کردن نوزاد طولانی نشود تا ناراحتی و خستگی برای وی به وجود نیاید. می بایست پیش از قنداق پیچ کردن نوزاد، دمای محیط، دکوراسیون و میزان نور را مورد بررسی قرار دهید تا پس از پیچیدن نوزاد معطل تنظیم دیگر موارد نشوید. علاوه بر این، می بایست در هنگام انجام این کار به موقعیت دست ها و پاهای نوزاد دقت کنید تا فشار زیادی بر آن ها وارد نشود. در برخی از موارد والدین پیچیدن نوزاد را به شکلی انجام داده اند که منجر به آسیب های جسمی نوزاد شده است. پس اگر قبلا این کار را انجام نداده اید، بهتر است به آتلیه تخصصی نوزاد و کودک مراجعه فرمایید.

آتلیه عکاسی نوزاد ، کودک و بارداری خانوادگی ترمه به عنوان بهترین آتلیه تخصصی نوزاد و کودک در تهران واقع در شرق تهران – پیروزی با دکورهای متنوع و با کادری مجرب آماده خدمت رسانی به شما و دلبندتان می باشد.

 

آتلیه حرفه ای نوزاد در شرق تهران

نحوه قرار دادن نوزاد در پارچه یا شال

اگر قصد دارید در عکاسی نوزاد، نوزاد را در پارچه بپیچید، بهتر است از یک پارچه یا شال نرم استفاده نمایید. معمولا این نکات در هر آتلیه کودک حرفه ای در تهران و شهرستان مد نظر قرار گرفته و اجرا می شود. در ابتدا لازم است پاهای کودک را به وسیله جوراب بپوشانید تا انگشتان پاهای او دچار آسیب نشود. سپس زانوهای نوزاد را به آرامی خم کرده و شال را از ساق تا شکم بپیچید. سپس آرنج های نوزاد را به بدن بچسبانید و سعی کنید مچ دست را در جلوی گلو و زیر چانه قرار دهید. مراقب باشید که هیچگاه مچ و انگشتان نوزاد را درون پارچه قرار ندهید و همواره آن ها را آزاد بگذارید. در انتها نیز پارچه را دور دست ها بپیچانید تا صرفا مچ ها بیرون باشد.

آتلیه حرفه ای کودک در شرق تهران

معرفی چند ژست برای عکاسی نوزاد

 

مدل ژست عکس نوزاد در آتلیه عکاسی

بعد از اینکه نوزاد را درون پارچه یا شال پیچیدید، می بایست به سراغ ژست هایی بروید که برای نوزاد مناسب است. در ادامه چند مورد از بهترین ژست های عکس در عکاسی نوزاد را مورد بررسی و معرفی قرار می دهیم.

 

قرار دادن نوزاد در سبد

قرار دادن نوزاد درون سبد یکی از زیباترین ژست های عکاسی نوزاد به شمار می آید. برای اینکه سبد جلوه و ظاهر بهتری داشته باشد می توانید آن را تزئین کرده و اطراف آن را به گل یا عروسک پر کنید. همچنین می توانید یک عینک فانتزی و سبک را بر روی چشمان کودک قرار دهید.

 

بهترین آتلیه کودک شرق تهران

عکاسی در آتلیه

هر آتلیه کودک حرفه ای در تهران معمولا به مکان و جایگاه مناسب برای عکاسی نوزاد مجهز است. در این آتلیه ها عکاسان با تجربه ای که در زمینه عکاسی نوزاد تبحر دارند، خدمات عکاسی از نوزاد را ارائه می دهند. این عکاسان با خصوصیات و حساسیت های نوزادان آشنایی داشته و محیط را متناسب با ویژگی های نوزاد تنظیم می کند. همچنین ژست هایی که در عکاسی نوزاد مورد استفاده قرار می گیرد به شیوه ای انتخاب می شوند که فشاری بر روی کودک ایجاد نکند. اما برخی از افراد بدون داشتن تخصص و تجربه لازم در این زمینه، نسبت به عکاسی از نوزاد اقدام می کنند که منجر به نتیجه مطلوب نشده و گاها به کودک نیز آسیب می زنند.

 

کارگاه حرفه ای کودکان در تهران

عکاسی برهنه از نوزاد

عکاسی از بدن برهنه نوزاد نیز یکی از پرطرفدار ترین ژست های عکاسی است که در هر آتلیه کودک حرفه ای در تهران قابل اجرا خواهد بود. برای اجرای این ژست می بایست کودک را در وضعیت بدنی خیمه قرار داده و از نیمرخ از او عکس بگیرید.

 

بهترین آتلیه شرق تهران

 

سخن پایانی

عکاسی نوزاد فرآيندی پیچیده و دشوار است، اما شیوه هایی وجود دارند که این کار را ساده کرده و نتیجه مطلوب را به وجود می آورند. پیچیدن نوزاد یکی از ترفند هایی است که در بسیاری از عکس های نوزاد به کار برده می شود. هر آتلیه کودک حرفه ای در تهران برای عکاسی از نوزاد، از عکاسان آموزش دیده و مجرب استفاده می کند که با الزامات و شرایط این کار آشنایی کامل دارند. با این حال توجه کنید برای تهیه عکس از نوزاد خود، حتما از آتلیه های حرفه ای و معتبر، خدمات دریافت نمایید.

 

 

آتلیه عکاسی بارداری ، نوزاد و کودک ترمه در شرق تهران واقع در پیروزی با همکاری متخصیص مجرب باعث ایجاد محیطی شده که کودکان و خانواده های آنها با خیالی آسوده دلبندشان را به تیم عکاسی سپرده تا از لحظات زیبایی که ثبت می شود لذت ببرند.

مفتخریم که به عنوان یکی از بهترین آتلیه های تخصصی و حرفه ای نوزاد، کودک و بارداری و خانوادگی واقع در شرق تهران شناخته شده است و با ارئه خدمات با کیفیت و نداشتن سقف خرید و دارا بودن دکورها و لباسهای متنوع و دارای رنگبندی ، رضایت مشتریان خود را کسب نموده است. آتلیه نوزاد ، کودک ، بارداری و خانوادگی ترمه با قیمت مناسب بهترین خدمات عکاسی را ارائه می دهد. برای تایید این ادعا میتونید نمونه کارهای ما را در بخش های مختلف وبسایت و پیج اینستاگرام آتلیه کودک ترمه ملاحظه نمایید. برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

terme.kids.studio@ اینستاگرام آتلیه کودک و بارداری ترمه

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی ، ۱۰۰ دستگاه ، بین رستوران خشت بهشت و فست فود جیلیزویلیز پلاک ۵۲۴ طبقه۴ واحد۸
  • 09122725901
اسکرول به بالا