آتلیه کودک خوب در شرق تهران در پیروزی در نیروی هوایی

پیدا کردن آتلیه کودک خوب در تهران آن هم با این تنوع که در سالهای اخیر شاهد آن هستیم کار آسانی نیست. آتلیه های مختلفی از شرق تهران تا غرب تهران از شمال تهران تا جنوب تهران و حتی در محدوده هایی به عنوان مثال آتلیه کودک در پیروزی ، آتلیه کودک در نارمک ، آتلیه کودک در هفت حوض ، آتلیه کودک در ۱۷ شهریور ، آتلیه کودک در تهران پارس ، آتلیه کودک در تهران نو ، آتلیه کودک درسعادت آباد ، آتلیه کودک در قیطریه ، آتلیه کودک در جنت آباد و… وجود دارد و حتی در محله ها هم به عنوان مثال در محله های پیروزی شاهد آتلیه کودک درنیروی هوایی ، آتلیه کودک در پرستار ، آتلیه کودک در بلوار و… هستیم.

اما نگران نباشید قصد دارید شما را با چند فاکتور مهم آشنا سازیم.

  • می توانید برای شناخت یک آتلیه خوب از آشنایان خود کمک بگیرید اما بعضا بعضی خانواده ها پیش گام بوده و در اطراف خود کسی را ندارند که فرزند کوچکی داشته و یا به تازگی به آتلیه رفته باشند نگران نباشید همچنان با ما همراه باشد.
  • راه دیگری که می توانید یک آتلیه کودک خوب در تهران بیابید نگاه کردن نمونه کارهای آتلیه ها در پیج اینستاگرام و وب سایت می باشد که شما را با سبک کاری و دکورهای آنها آشنا می سازد.
  • یکی از پر اهمیت ترین موارد که در آتلیه کودک باید به آن دقت کنید ، تمیزی و بهداشت و دمای مطبوع محیط برای کودکان است
  • برخورد عکاس و پرسنل بسیار مهم است که کودک را سر ذوق آورده و یخ آن را بشکنند. عکاس لازم است با حوصله و صبور باشد تا بتواند عکسهای زیبایی را ثبت کند.
  • پس از اینکه این موارد را چک کردید لازم است هزینه ها را از کارشناسان بپرسید

معمولا آتلیه های کودک هزینه ورودی ندارند اما هستند آتلیه هایی که ورودی دارند و یا در روزهای خاص یا تعطیل ورودی می گیرند.

آتلیه کودک عموما حداقل سفارش ندارند اما هستند آتلیه هایی که برای مثال حداقل مبلغ سفارش یا اصطلاحا سقف دارند یا گفته می شود حداقل ۱۰ عکس انتخابی باید داشته باشید.

  • حال که تصمیم خود را گرفتید و آتلیه خوب را برای عکسبرداری از کودکتان انتخاب کرید لازم است وقت خود را رزرو کنید تا در زمان مقرر به آتلیه رفته و عکس های خود را ثبت کنید.

آتلیه تخصصی نوزاد، کودک ، بارداری و خانوادگی ترمه به عنوان یکی از آتلیه های خوب در شرق تهران در پیروزی این افتخار را دارد با بهره گیری از تجهیزات و کادر مجرب و صمیمی ، بدون دریافت ورودی ، بدون حداقل سفارش و حداقل تعداد عکس و با داشتن انواع لباس های متنوع برای کودکلن که استفاده از آنها کاملا رایگان می باشد هزینه عکس را پایین آورد. تا افتخار میزبانی تمامی شما عزیزان را داشته باشد. برای رزرو وقت از قبل با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی جنب مترو پیروزی نبش کوچه حافظ ساختمان نگین طبقه پنجم واحد9
  • 09122725901
اسکرول به بالا