آماده کردن کودک برای عکاسی

 

والدین عزیز لازم است قبل از بردن کودک به آتلیه آماده کردن کودک برای عکاسی را در برنامه خود قرار دهند تا در آتلیه کودک گرسنه ، خواب الود و بی قرار و گریان نباشد. در روزی که قرار است به آتلیه بروید به زور کودک خود را از خواب بلند نکنید و بگذارید خودش به آرامی از رخت خواب برخیزد تا بد خلق نشود. قبل از رفتن به آتلیه یک سری موارد را رعایت نمایید.

  • مطمئن شوید تا کودک شما خوب تغذیه شده است و سیر است. زیرا کودکان با شکم پر احساس آرامش بیشتری دارند. اما اگر کودک شما در حین عکاسی گرسنه باشد بی قرار می شود و عکاسی کار سختی خواهد شد و یا ممکن است در عکس ها بی حوصله ظاهر شود.
  • به ساعت رزرو آتلیه دقت کنید حواستان باشد در زمانی قرار نگیرد که کودک شما عادت و علاقه به خوابیدن دارد چرا که کسل و خسته می شود وممکن است در عکاسی مدام گریان باشد. پس لازم است کودک شما از خواب نیز سیر شده باشد. فقط در صورتی که نوزاد خود را برای عکاسی می برید نیاز به این کار نیست چرا که نوزادان اکثرا در خواب عمیق هستند و عکس های نوزادی در خواب و با شکل و سبک دیگری از دلبند شما گرفته می شود.
  • بهتر است آرامش روحی کودک و نوزاد خود را در نظر بگیرید و به آرامی با او صحبت بگویید. اگر نوزاد کوچکی را به آتلیه می برید بهتر است با او با زمزمه صحبت کنید و نوازش کنید تا آرامش داشته باشد.
  • شما می توانید با شناختی که از کودک خود دارید چند اسباب بازی و لباس مورد علاقه او را به همراه داشته باشید تا در صورت لزوم برای آرامش و سرگرمی از آن استفاده شود.
  • بهتر است در منزل و در مسیر هوای خانه و خودرو را به حالت مطلوبی قرار دهید و با لمس پوست فرزندتان از دمای مطلوب برای او مطمئن شوید. دمای ۲۷ درجه سانتی گراد مناسب برای کودکان است.
  • کودکان کوچک تا فاصله ۳۰ سانتی متری صورت خود را می بینند، پس بهترین روش برای اینکه به دوربین نگاه کنند این است که با صدا توجهشان را جلب نمایید.
  • اگر کودک شما در سنی است که می تواند کلام و ژستی که از او می خواهید را بگیرید می توانید برای آماده کردن کودک برای عکاسی ، در منزل چند ژست به او بدهید تا بدانید در چه پوزیشنی راحت تر است ولی این به این معنا نیست که با ژست های مختلف کودک را خسته و بی حوصله کنید.

عکاسی تخصصی کودک ترمه به عنوان یکی از بهترین عکاسی های کودک در شرق تهران در پیروزی با نوین ترین تکنیک های عکاسی کودک پذیرای شما عزیزان به همراه فرشته های ناز کوچولوتان می باشد. شما عزیزان می توانید تعدادی از نمونه کارهای ما را در وب سایت آتلیه کودک ترمه  و یا در پیج اینستاگرام آتلیه کودک ترمه ملاحظه فرمایید و برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی جنب مترو پیروزی نبش کوچه حافظ ساختمان نگین طبقه پنجم واحد9
  • 09122725901
اسکرول به بالا