بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد

بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد را می توان چهار روزگی تا بیست روزگی دانست. چرا که خواب نوزاد عمیق و حالت پذیری او بهتر است. در واقع هرچه خواب او عمیق تر و جثه او کوچک تر باشد امکان عکسبرداری از او راحت تر و زیباتر خواهد بود.

اما برخی مواقع تعداد هفته و روزهای گذشته از تولد نوزاد بیشتر است اما اگر همچنان در خواب عمیق در اکثر اوقات فرو می رود می توان عکاسی نوزادی را انجام داد. اما نهایتا حالات و عکس های نوزادی را با همکاری کودک می توان تا سه ماهگی ثبت نمود و بعد از این زمان شما می توانید دلبندتان را برای عکاسی در مدل های دیگری به آتلیه نوزاد و  کودک ببرید. چرا که در هر سن فرزندتان یک سری ژست و دکورها و حالات مناسب خواهد بود که می توانید برای مشاوره و آشنایی با آن ها با ما تماس بگیرید.

در اینجا لازم است عکاسی نوزاد را باید با عکاسی کودک از هم جدا بدانید چرا که شرایط جسمی نوزاد با کودکان متفاوت است و همچنین چون نوزاد در خواب است نقش عکاس در پیچیدن و آماده کردن او پر رنگتر خواهد بود.

گاهی اوقات مادر و پدرها دوست دارند در بیداری و با چشم باز از نوزاد آنها عکاسی شود ، این کار برای کودکان دوماه امکان پذیر نخواهد بود اما این کار برای نوزاد امکان پذیر است، که در این صورت لازم است نوزاد شما شیر کافی خورده و خواب اندازه ای کرده باشد تا بتواند با عکاس همکاری نماید. شما لازم است زمانی را برای فرزند خود در نظر بگیرید که سر حال و شاد است.

نکاتی برای عکاسی از نوزاد

  • عکاس لازم است ا توجه به جثه و پوزیشن او عکس را در زوایای مختلفی بگیرد.
  • بهترین ارتفاع برای عکاسی از نوزاد هم راستا و هم سطح قرار دادن لنز با نوزاد است.
  • هرچه بک گراند ساده و خلوت تر باشد نوزاد کوچولو جلوه بیشتری خواهد کرد.
  • عکس سیاه و سفید هم یکی از آن عکس هایی است که هیچ گاه قدیمی نخواهد شد که می توانید از نوزاد هم بگیرید.
  • یک دیگر از بهترین عکس ها ، عکاسی از چهره ی نوزادان می باشد.
  • در واقع تمامی حالات نوزاد شیرین است یکی از این احوالات شیرین به تصویر کشیدن خواب او می باشد.

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ، کودک ، بارداری و خانوادگی ترمه  به عنوان یکی از بهترین آتلیه ها در شرق تهران واقع در پیروزی ، با دارا بودن تجهیزات حرفه ای و کادری مجرب ، پذیرای شما خانواده های عزیز برای ماندگار کردن لبخند زیبایتان، است. برای رزرو وقت بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد خود را انتخاب کرده و با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی جنب مترو پیروزی نبش کوچه حافظ ساختمان نگین طبقه پنجم واحد9
  • 09122725901
اسکرول به بالا