حقایقی درباره عکاسی بارداری

عده ای با عکاسی بارداری در آتلیه ( آتلیه بارداری ) و آلبوم بارداری مخالف هستند چرا که بر این باورند انسان در زمانی که در زیبایی کامل است باید عکس بگیرند اما باید بگویم که این طرز فکر کاملا اشتباه است عکس و عکاسی قرار است ثبت کننده خاطرات ما باشد. خاطرات و زمانی که هیچ وقت دیگر برنمی گردد پس فراموش نکنید عکس بارداری ، عکس کودک ، عکس نوزاد ، عکس خانوادگی لحاظات گرانقدری است که هیچ وقت دیگری به آن لحظه نخواهیم رسید و تا می توانید این خاطرات شیرین را بها دهید و در بهترین آتلیه ثبت نمایید.

عد ای دیگر تصور می کنند در عکاسی ، باید شکمشان در برجسته ترین حالت ممکن باشد تا عکس های خوبی بگیرند. در حالی که اینگونه نیست. در عکاسی بارداری مهم آن است که سایز شکم به اندازه ای بشد که در عکس ها به خوبی مشخص گردد نه آنکه آنقد در هفته های بالا قرار گیرد که قدرت مانور و ژست گیری مادر کاهش بیابد و ضمن خسته شدن نتوند هیچ کاری انجام دهد.

در عکاسی یکی از اصلی ترین موارد نور و فضای اطراف است که خصوصا در عکس بارداری نور طبیعی و فضایی زیبا می تواند خاطره و عکس های شما را رویایی و بی نظیر کند از همین رو بسیاری از خانم های بارداری این خاطرات شیرین را که ممکن است تنها یکبار تجربه نمایند را به صورت های مختلفی ثبت می کنند. یکی از این فضاها فضای باز یا لوکیشن ها و عمارت ها و باغ های زیبا می باشد که حس و حال دیگری را به عکس و آلبوم بارداری شما می دهد. همچنین شما می توانید کلیپی زیبا از بارداری خود ثبت نمایید در واقع منظور همان کلیپ بارداری در فضای باز یا باغ می باشد. این فیلمبرداری در بارداری می تواند تصویری متحرک از این روزها و احساستان را در آینده برای شما و دلبندتان تداعی کند.

آتلیه تخصصی بارداری و کودک ترمه در تهران – شرق تهران – پیروزی این افتخار را دارد که با تجهیزات به روز و محیا کردن انواع لباس های بارداری رایگان ، بدون پرداخت ورودی و بدون سقف تعداد عکس ، هزینه عکس بارداری (عکاسی بارداری) را برای خانواده ها کاهش دهد تا میزبان تمامی مادران باردار عزیز ایران زمین باشد. برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی ، ۱۰۰ دستگاه ، بین رستوران خشت بهشت و فست فود جیلیزویلیز پلاک ۵۲۴ طبقه۴ واحد۸
  • 09122725901
اسکرول به بالا