خروجی عکس آتلیه (سری1)

ارائه محصول هر فعالیت ، اهمیتی دارد که از روند تهیه آن کمتر نیست. در مورد عکاسی نیز این مسئله وجود دارد که به انواع ارائه عکس آتلیه در این مقاله اشاره می کنیم.
– سی دی و دی وی دی و یا هارد
اگر مایل باشید که عکس ها را با دی وی دی پلیر و یا سی دی پلیر ببینید می توانید آنها را به اسلاید شو تبدیل کنید که به صورت فیلم نمایش داده شود و یا می توان عکس ها را در حافظه هایی نظیر هارد و یا فلش و… بریزید تا به وسیله سیستم آنها را ببینید
– قاب های دیجیتال
یک پدیده جهان مدرن ، قاب های دیجیتال است که نوعی ال سی دی به اندازه ۷ تا ۱۲ اینچ می باشد که عکس های بارگذاری شده را نمایش می دهد که می توانید مجموعه ای از عکس ها را در قاب دیجیتال بارگذاری کنید و تنظیمات را مشخص کنید تا قاب در بازه زمانی مشخص شده عکس آتلیه را نمایش و عوض کند. برخی از آنها می تواند به شبکه نیز به صورت وایرلس وصل شوند و از سیستم و اینترنت تصاویر را پخش کند.
– چاپ عکس
برای چاپ عکس دو روش موجود است که دیجیتال و اپتیک می باشد.
چاپ دیجیتال با پرینترها و یا پلاترها انجام می شود. پرینترها و پلاترها می تواند از نوع معمولی و یا چاپ عکس باشد که مطمئنا نوع دوم کیفیت بهتری دارد. جوهری که برای چاپ مورد استفاده قرار می گیرد می تواند جوهر معمولی باشد که در این صورت امر عکس کمتر می شودحدودا بین ۱ تا ۱۰ سال و یا می تواند جوهرهای خاص باشد که طول عمر آن را به ۱۰۰ سال برساند.
کاغذهای مختلفی برای چاپ دیجیتال وجود دارد که معمولی ترین آنها کاغذ و یا مقوای معمولی می باشد در این حالت کیفیت عکس از نظر مقدار جزییات و دقت رنگ ها بسیار پایین خواهد بود.
کاغذها و یا مقواهای کوتد این نوع دیگری است که مات است و قیمت ارزانی دارد و یک طرف آن روکشی دارد که وقتی عکس روی آن چاپ می شود جزئیات و رنگ بهتری دارد.کاغذهای کوتد انواع قیمت و کیفیت های متفاوتی دارد. عکس هایی که می خواهد لمینت شود معمولا روی این جنس چاپ می شود.
کاغذ و مقوای فتوگلاسه نوع دیگری است که به نوع براق و یا نیمه مات وجود دارد و بیشترین جزئیات و حالت رنگ را به وجود می آورد که قیمت آنها از انواع دیگر بالاتر است.
بزرگترین امتیاز چاپ دیجیتال این است که می توانید عکس آتلیه را به اندازه های بزرگ نیز چاپ کنید و کاغذهایی با بافتهای خاص و حتی برگه هایی شبیه به پارچه بوم برای این کار موجود است.

آتلیه عکس و فیلم نوزاد، کودک ، بارداری و خانوادگی ترمه این افتخار دارد با بهره گیری از تجهیزات و کادر مجرب و صمیمی ، بدون دریافت ورودی ، بدون حداقل سفارش و حداقل تعداد عکس و با داشتن انواع لباس های متنوع برای کودکان که استفاده از آنها کاملا رایگان می باشد هزینه عکس را پایین آورد. تا افتخار میزبانی تمامی شما عزیزان دار داشته باشد. برای رزرو وقت از قبل با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی ، ۱۰۰ دستگاه ، بین رستوران خشت بهشت و فست فود جیلیزویلیز پلاک ۵۲۴ طبقه۴ واحد۸
  • 09122725901
اسکرول به بالا