عکاسی بارداری در منزل - عکس بارداری در منزل و فضای باز

شما فکر می کنید عکس و عکاسی بارداری در منزل (خانه) بهتر است یا در فضای باز و آتلیه ؟

در گذشته عکس های کمتری از کودکی افراد ثبت می شد.اما امروزه با گسترش تکنولوژی عکاسی و عکس بارداری در منزل و آتلیه از وقایع پر اهمیتی است که هر مادری سعی در ثبت آن دارد چرا که ممکن است هر زنی فقط یکبار این تجربه را درک کند.

البته که هر کدام از این سبک های عکاسی طرفدار و زیبایی خاص خود را دارد و هیچ کدام جای دیگری را نمی گیرد مثلا عکس بارداری در آتلیه و نورپردازی های رمانتیک آن عکس های فوق العاده ای را از حس و حال مادری و احوالات پدری ثبت می کند، که غیر قابل توصیف است. یا مثلا عکاسی در فضای شاد و ژست های بی نظیری که در طبیعت میان سبزه ها و قایق میان آب را نمی توان با هیچ عکس دیگری مقایسه نمود.

شما می توانید برای دیدن ژست های جذاب و جدید ، همچنین ایده های بیشتر برای ژست عکاسیبارداری می توانید مطلب ژست عکس بارداری با لباس نوزاد در شرق تهران را در وبسایت آتلیه ترمه مطالعه کنید.

اما ناگفته نماند که عکاسی بارداری در منزل (خانه) و یا خانه که طرفداران آن کم نیست و امروزه نیز خیلی پر رنگ تر شده است. کمک می کند جایی که کودک در آن قدم می نهد و رشد می کند را به تصویر بکشد و این خود حس فراتر و طبیعی تری را در آینده برای مادر و پدر و فرزندشان القا می کند.

به عنوان مثال مادر وقتی در منزل خود و در جای جای خانه و حتی در اتاق اولیه فرزندش عکس می گیرد وقتی با اولین وسایل وو لباسی که با عشق برای دلبندشان تهیه کرده اند عکس می گیرند در نوجوانی فرزندشان با حس و حال وصف ناشندی آنها را می بینند و تداعی خاطرات می کنند به همین دلیل درست است نورپردازی و عکاسی بارداری در آتلیه کیفیت بهتری دارد اما عکاسی بارداری در منزل (خانه) حس و حال طبیعی تری دارد و در آینده خاطرات جذاب تری و بیشتری را نسبت به خانم بارداری که تمامی عکس های بارداری خود را در فضای باز و یا آتلیه ثبت نموده است، تجربه می کند.

از همین رو آتلیه تخصصی بارداری ترمه آماده عکسبرداری و فیلمبرداری و ساخت کلیپ بارداری در منزل و خانه شما می باشد. همچنین در آتلیه ترمه عکاسی بارداری ژورنالی با پارچه نیز بنا به درخواست شما انجام می شود. برای رزرو وقت با آتلیه تخصصی نوزاد ، کودک و بارداری ترمه تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی ، ۱۰۰ دستگاه ، بین رستوران خشت بهشت و فست فود جیلیزویلیز پلاک ۵۲۴ طبقه۴ واحد۸
  • 09122725901
اسکرول به بالا