عکاسی خانوادگی در آتلیه تخصصی کودک

عکس ها صدا ندارد اما یک عکس خانوادگی از گذشته شما خاطرات بی شماری را تداعی می کنند یکی از این اعضا کودکان هستند که رشد آنها در عکس ها بیش از هر چیزی خودنمایی می کند. چه بهتر که این عکاسی خانوادگی در آتلیه کودک به همراه کودکان انجام شود تا یه خاطره دسته جمعی برای شما رقم بزند.

قبل تر به این موضوع اشاره کرده ایم که خیلی از عکس ها در منزل گرفته می شود ، اما لازم است گاهی یه عکس حرفه ای تر با استاندارد نور و کادر و… در آتلیه گرفته شود تا بتواند از کیفیت و زیبایی مطلوب تری برخوردار باشد.

  • در عکس خانوادگی از ژست گرفتن غافل نشوید نیازی نیست ژست شما حتما خیلی خاص یا فان باشد گاهی گرفتن یک ژست جدی و یا یک ژست طبیعی می تواند زیبایی عکس را دو چندان کند. البته ژست های اعضای دیگر خانواده نیز می تواند تاثیر و تغییر در ژست شما ایجاد کند.
  • در عکاسی خانوادگی در آتلیه کودک شما می توانید با خیال راحت انتظار یک عکس بی نظیر را داشته باشید خصوصا اگر کودکان کوچکی در جمع خود داشته باشید. همانطور که میدانید کودکان کوچک توانایی گرفتن ژست مناسب نیستند، اما عکاس آتلیه کودک با رفتارهای کودکان به خوبی آشنایی دارد و لحظه زیبایی از کودک یا بازیگوشی او را انتخاب می کند تا به عکس خانوادگی شما لطمه ای وارد نشود و به زیبایی در قاب خودنمایی کند. به شما پیشنهاد می کنیم از آتلیه بخواهید چند عکس احساسی نیز از خانواده شما بگیردفاین عکس ها حس شما را به بهترین شکل ماندگار می سازد.

اگر کودک شما در سنی است که می تواند صحبت های شما را عملی سازد قبل از رفتن به آتلیه و عکاسی می توانید چند ژست را با او تمرین کنید تا متوجه شوید کدام مدل را زیباتر و طبیعی تر اجرا می کند.

  • لباس در عکس خانوادگی نقش به سزایی دارد اگر اعضای خانواده شما تعداد کمتری دارند به شما پوشیدن لباس ست را بیشتر پیشنهاد می کنیم. شاید پیش خود بگویید این خرید هزینه بالایی را برای شما خواهد داشت اما نگران نباشید در آتلیه کودک ترمه لباس های ست زیبایی ( ست لباس مادر و پسر – ست لباس مادر و دختر – ست لباس دو وچند قلوها – ست لباس خواهر – ست لباس برادری – ست لباس خواهری و برادری ) به صورت رایگان در اختیار شما و دلبندانتان قرار می گیرد که می توانید از آنها استفاده کنید.

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ، کودک ، بارداری و خانوادگی ترمه به عنوان یکی از بهترین آتلیه ها در شرق تهران واقع در پیروزی ، با دارا بودن تجهیزات حرفه ای و کادری مجرب ، پذیرای شما خانواده های عزیز برای ماندگار کردن لبخند زیبایتان، است. برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی جنب مترو پیروزی نبش کوچه حافظ ساختمان نگین طبقه پنجم واحد9
  • 09122725901
اسکرول به بالا