عکاسی و دکور عکس مناسبتی

عکاسی و عکس مناسبتی چیست؟

عکاسی مناسبتی یکی از سبک های مهم در علم عکاسی می باشد. عکس مناسبتی بیشتر در سنین کودکی پرطرفدار است.

آلبوم عکس ها با وجود بی زبان بودن بسیاری از خاطرات و احساسات را بیان و بازگو می کند.

تمامی عکس ها در بر دارنده حس و حال مخصوص به خود هستند اما عکسهای مناسبتی به دلیل خاص بودن روز و زمان آن میتواند در آینده شما و فرزندتان را ساعت ها خیره نگهدارد تا آن روز ها کامل تداعی گردد. در ادامه مثالی می زنیم تا کاملا برایتان واضح شود.

یکی از عکس های مناسبتی عکس تولد است شما در نظر بگیرید تولد دلبندتان را جشن می گیرید. اولین بهار زندگی ، تولد یکسالگی کودکتان و یا هر سن دیگری هیچ گاه تکرار نمی شود، به همین دلیل عکاسی مناسبتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در خاطربیاورید والدین خودتان را که اکنون افسوس می خورند ، دوربین و آتلیه ای با این تنوع نبود که از زمان کودکی شما عکسی های زیبایی بگیرند ، شما مراقب باشید که در آینده افسوس نخورید، چرا که جبران ناپذیر است و دیگر هم توجیهی بر نبود تکنولوژی نیست. درست است شما می توانید خود با گوشی و دوربین خود عکسهایی را بگیرید. اما خود می دانید از لحاظ کیفیت و زیبایی به عکس یک عکاس حرفه ای نمی رسد چرا که علم و تجهیزات شما حرفه ای نیست ، پس توصیه می کنیم این کار را به ما بسپارید و از جنش تولد تکرار نشدنی دلبندتان لذت ببرید. عکس مناسبتی را می توانید در منزل و یا آتلیه بگیرید که هر دو نیاز به تجهیزات خاص خود دارد که آتلیه تخصصی کودک ترمه با سابقه طولانی و حرفه ای خود بهترین عکاسی مناسبتی را برای شما انجام می دهد و لبخندتان را تا همیشه ماندگار می سازد.

علاوه بر عکاسی جشن تولد ، از دیگر عکس های مناسبتی می توان به : عکس با تم عید نوروز (دکور نوروزی)، عکس با تم دندانی (دکور دندونی) ، عکس با تم یلدا (دکور یلدا) ، عکس با تم هالووین (دکور هالووین) ، عکس با تم کریسمس (دکور کریسمس) ، عکس با تم اول مهر یا مدرسه رفتن (دکور اول مهر) ، عکس تم ولنتاین (دکور ولنتاین) ، عکس با تم فصول : بهار ، تابستان ، پاییز و زمستان و.. اشاره نمود.

از همین رو آتلیه تخصصی نوزاد ، کودک و بارداری ترمه انواع تم و دکورهای مناسبتی مختلف به همراه انواع لباسهای کودکان در سنین مختلف با هارمونی مناسبت را دارا می باشد که می توانید نمونه کارهای ما را از صفحه اول وب سایت در بخش های مختلف و یا در پیج اینستاگرام ما ملاحظه فرمایید.

چنانچه شما هم تصمیم به عکاسی مناسبتی از کودک خود را دارید می توانید نمونه کار عکس های مناسبتی آتلیه ترمه را ببینید با شماره تلفن ما تماس گرفته و وقت خود را رزرو نمایید.

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی ، ۱۰۰ دستگاه ، بین رستوران خشت بهشت و فست فود جیلیزویلیز پلاک ۵۲۴ طبقه۴ واحد۸
  • 09122725901
اسکرول به بالا