عکاسی پرتره کودک

یکی از مهارت های بی نظیر یک عکاس ، عکاسی پرتره کودک می باشد. که لازم است یک عکاس حرفه ای کودک دانش و مهارت خود را در این زمینه به بالاترین مرتبه خود برساند.

تاریخ پیدایش این نوع عکس ها از اواسط قرن دوازدهم شمسی می باشد و تا کنون این سبک عکاسی پرتره کودک در بین خانواده ها طرفدارهای زیادی را کسب کرده است.

در واقع عکاسی پرتره یک سبک از عکاسی است که مربوط به عکاسی از چهره می باشد. این نوع عکاسی نیازمند خلاقیت بیشتری است. همچنین چالش های بیشتری نیز برای عکاس ایجاد خواهد کرد.

عکاسی پرتره انواع مختلفی دارد که می توان آنها را به شش دسته تقسیم نمود: پرتره تمام قد ، پرتره هنری ، پرتره تبلیغاتی ، پرتره پرسنلی ، پرتره سیاسی ، پرتره خانوادگی

  • در عکس پرتره نباید عجله کنید چرا که این سبک نیازمند آرامش و ساکت بودن سوژه است پس برای کودکان باید منتظر شکار این لحظه باشید. عکاسان حرفه ای با ترکیب نور ، رنگ و ترکیب بندی عکس های پرتره زیبایی را خلق می کنند. در واقع نحوه قرار گیری دوربین ، نسبت به سوژه ، نوع لنز ، بک گراند و نوزپردازی و… هر کدام به جز می تواند جلوه و زیبایی عکس را افزایش دهد.
  • عکس پرتره باید نشان دهنده عواطف و احساسات و سوژه به بهترین شکل باشد که می تواند در کودکان معصومیت یا شیطنت آن ها یا لبخندشان را نمایش دهد.
  • ترکیب و چینش ، نور و رنگها اگر به درستی انتخاب شود عکس را به یک اثر هنری تبدیل خواهد کرد.
  • در عکاسی پرتره کودک سرعت عمل شما اهمیت بیشتری دارد چرا که باید لحظه ای بی نظیر را شکار کنید و به سرعت چند عکس پرتره را ثیت کنید.

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ، کودک ، بارداری و خانوادگی ترمه به عنوان یکی از بهترین آتلیه ها در شرق تهران واقع در پیروزی ، با دارا بودن تجهیزات حرفه ای و کادری مجرب ، پذیرای شما خانواده های عزیز برای ماندگار کردن لبخند زیبایتان، است. برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱
یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی جنب مترو پیروزی نبش کوچه حافظ ساختمان نگین طبقه پنجم واحد9
  • 09122725901
اسکرول به بالا