عکاسی کودک درمنزل

عکاسی کودک درمنزل چند ویژگی منحصر به فرد را دارد چرا که کودک شما با آن محیط آشنا تر بوده و احساس امنیت و راحتی دارد. از ویژگی های دیگر آن است که کودک شما و شما والدین عزیز از وسایل و خانه ای که در آن لحظات ناب و شیرینی داشته اید خاطره ها دارید قطعا دیدن عکسی که در جای جای این مکان است و با وسایل هایی که برای اولین با با عشق برای دلبندتان گرفته ای یادگاری بی نظیر و خاطره ای ارزشمند در سالیان آینده خواهد بود و یک عکس می تواند تداعی هزاران خاطره شیرین دیگر باشد.

همچنین کودکان نیز با وسایل خود و اسباب بازی هایی که همیشه با آنها مشغول هستند احساس راحتی بیشتری می کنندو در نتیجه دیرتر خسته می شوند.

از طرفی نباید تمام عکاسی کودک محدود به تم و فضای آتلیه باشد لازم است گاها برخی عکس ها را در فضای باز و یا در محیط منزل و خانه ثبت نمایید.

اما لازم است عکاسی درمنزل نیز با مهارت و با تجهیزات مناسب ثبت شود تا مانند عکس هایی که امروزه از گذشتگان برجاست بدون کیفیت و غیر قابل تشخیص نباشد بلکه از کیفیت و نور و رنگبندی مناسب و قابل قبولی برخوردار باشد.

قطعا این تجربه را داشته اید که کودکان در حین عکاسی حواس پرت هستند و در زمانی که لازم است به لنز دوربین نگاه کنند توجشان به چیز دیگری جلب می شود و نگاه از دوربین بر میی دارند. در این بین هنر عاس و ارتباط صمیمی او با کودک می تواند کمک کند تا کودک همکاری بیشتری کند. اما لازم است بدانید درست است عموما سعی بر آن است که توجه کودک را به لنز جلب نمایید اما در عکسی کودک نگاه به دوربین المان مهمی تلقی نمی شود و بله عکس را طبیعی تر هم جلوه می دهد.البته بودن تجهیزات و تاباندن نور به چهره کودک توجه او را به لنز بیشتر جلب می کند.

پس زمینه ها و فضاهای ساده تر که کمتر شلوغ است کمک می کند کودک و زیبایی هایش در عکس کم رنگ نباشد و گم نشود.

از دیگر عوامل مهم نورپردازی می باشد. درست است در فضای آتلیه نورپردازی از قبل تنظیم شده است اما در فضای منزل نیز عکاس قبل از شروع عکاسی نور را تنظیم می نماید. پس خیالتان از این بابت کاملا راحت باشد.

آتلیه تخصصی کودک و نوزاد و بارداری ترمه در شرق تهران آمادگی خود را با تجهیزات متناسب برای عکاسی درمنزل اعلام میدارد. تا در ثبت لحظات ، جشن ها و مناسبات شما را همراهی نموده و عکس و کلیپ کودک را به زیباترین حالت ثبت و در اختیار شما قرار دهد. برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی جنب مترو پیروزی نبش کوچه حافظ ساختمان نگین طبقه پنجم واحد9
  • 09122725901
اسکرول به بالا