عکاسی کودک در خانه و یا منزل

عکاسی کودک در خانه و یا منزل (گرفتن عکس کودک در منزل و یا در خانه ) از جمله سبک هایی نچرالی است که امروزه بسیاری از عزیزان را طرفدار زیبایی خود کرده است.

عکاسی در منزل روشی نوین و مدرن محسوب می شود که ثبت لحظات ماندگار را واقعی تر و طبیعی تر جلوه می دهد و جذابیت آن را دو چندان می کند. این نوع از عکاسی می تواند خاطرات را برای شما و دلبندتان دل چسب تر نماید و گرمی محیط منزل و دیگر خاطرات آن روزها را تداعی نماید و زیبایی و ارزش بیشتری به عکس بدهد.

عکاسی در اتاق کودک ، در کنار همان وسایلی که اولین بار لمس کرده و بازی کرده بسیار در آینده ارزشمند خواهد بود. به انضمام آنکه برخی از والدین مایل نیستند دلبند تازه متولد شده را از خانه بیرون ببرند و یا مسافت بسیار زیادی را تا آتلیه کودک دلخواه خود بروند. از همین رو آتلیه تخصصی نوزاد و کودک ترمه در شرق تهران واقع در پیروزی به شما این مژده را می دهد که نگران نباشید ما با تجهیزات لازم و تیم حرفه ای خود آماده حضور در خانه (گرفتن عکس کودک در منزل و یا در خانه ) شما عزیزان برای ثبت لحظات و زیبایی های دلبندتان هستیم.

همچنین نوزاد شما وقتی به کودکی می رسد نیز این سبک می تواند به طبیعی بودن عکس ها می کند چرا که وقتی کودک محیطی جدید را می بیند ممکن است کنجکاو و بازی گوشی کند و یا برعکس غریبگی کندو طول بکشد تا با محیط و افراد ارتباط بگیرد اما محیط آشنا و کرم خانه میتواند کمک کند تا کودک بدون هیچ واهمه ای مشغول بازی بوده و همکاران ما نیز عکس و فیلم و کلیپ های زیبایی را از کودک شما بیاندازند.

آتلیه تخصصی کودک و نوزاد و بارداری ترمه در شرق تهران آمادگی خود را با تجهیزات متناسب برای عکاسی در منزل اعلام میدارد. تا در ثبت لحظات ، جشن ها و مناسبات شما را همراهی نموده و عکس و کلیپ کودک را به زیباترین حالت ثبت و در اختیار شما قرار دهد. برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی ، ۱۰۰ دستگاه ، بین رستوران خشت بهشت و فست فود جیلیزویلیز پلاک ۵۲۴ طبقه۴ واحد۸
  • 09122725901
اسکرول به بالا