عکس خانوادگی در آتلیه گرفته شود یا در منزل

هر دو سبک عکاسی عکس خانوادگی در آتلیه و در منزل طرفدارهای خود را دارد اما اگر قصد عکاسی در خانه هم دارید حتما از یک عکاس حرفه ای کمک بگیرید چرا که تجهیزات و علم حرفه ای شما به اندازه یک عکاس حرفه ای نیست.

داشتن یک عکس خانوادگی خوب و با کیفیت برای اعضای خانواده در آینده بسیار حائز اهمیت است بگذارید عکسی در آلبوم شما به یادگار بماند که لبخند بر لب خانواده و چین و چروک پدر و مادر بزرگ ها و شیطنت های کودکان را به خوبی نشان می دهد.

خب اگر قصد ثبت یک عکس خانوادگی را دارید به شما این نوید را می دهم که کارتان خیلی سخت نیست چون مهم به تصویر کشیدین عشق و صمیمیت میان خانواده است و هر دکور ساده یا مناسبتی را انتخاب کنید باز هم عکس زیبایی رقم می خورد.

در بسیاری مواقع هزینه هم برای خانواده مورد قابل اهمیتی است. البته که عکس خانوادگی هزینه زیادی ندارد اما قبل از رزرو وقت تمامی شرایط را می توانید از کارشناسان آتلیه بپرسید.

  • معمولا آتلیه های کودک و خانوادگی هزینه ورودی ندارند اما هستند آتلیه هایی که ورودی دارند و یا در روز های خاص یا تعطیل و یا برای عکاس خانم ورودی می گیرند.
  • آتلیه کودک و خانوادگی عموما حداقل سفارش ندارند اما هستند آتلیه هایی که برای مثال حداقل مبلغ سفارش یا اصطلاحا سقف دارند یا گفته می شود حداقل ۱۰ عکس انتخابی باید داشته باشید.

حال با مطالعه و انجام توصیه هایی که از قبل در مطلب بهترین آتلیه عکس خانوادگی و در این مطلب عنوان گردید. آتلیه مورد نظر خود را پیدا کردید لازم است وقت خود را از قبل تعیین نمایید.

عکاسی تخصصی نوزاد، کودک ، بارداری و خانوادگی ترمه این افتخار دارد با بهره گیری از تجهیزات و کادری مجرب ، بدون دریافت ورودی ، بدون حداقل سفارش و حداقل تعداد عکس و با داشتن انواع لباس های متنوع برای کودکان و مادران باردار که استفاده از آنها رایگان می باشد هزینه عکس را پایین آورد. و از تمامی شما عزیزان دعوت می کند تا افتخار ثبت لبخند خانوادگیتان در آتلیه و یا در منزل و خانه را به ما بدهید. برای رزرو وقت از قبل با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی ، ۱۰۰ دستگاه ، بین رستوران خشت بهشت و فست فود جیلیزویلیز پلاک ۵۲۴ طبقه۴ واحد۸
  • 09122725901
اسکرول به بالا