عکس از کودک در اینستاگرام و فضای مجازی

با گسترش تکنولوژی و آشتی مادران با فضای مجازی عده زیادی از والدین دوست دارند عکس کودک خود را در اینستاگرام و شبکه اجتماعی (فضای مجازی) منتشر کنند ، که هم جذاب باشه و هم به دنبال آن لایک و فالورهای زیادی رو به پیج آنها بیاورد. خب با توجه به هزینه ها خانواده ها نمی توانند برای هر شیرین کاری و پستی کودک خود را به آتلیه ببرند.

لازم است بدانید برای پیش گامی و جلب توجه افراد باید عکس های متمایزی از دیگران بگیری، برای این منظور با ما همراه باشید تا مواردی را برایتان گوش زد کنیم

  • در ابتدا باید بدانید برای عکس از کودک لازم است سرعت عمل ، صبر و شکیبایی پیشه کنید. چرا که کودکان تن به ژست گرفتن نمی دهند و سرگرم بازیگوشی می شوند.
  • در ابتدا شاید برایتان سخت باشد می توانید از یک نفر کمک بگیرید تا کوچولوتون رو سر گرم کنه تا بتونید ازش عکس بگیرید.
  • بهترین سوژه عکس برداری و تمرین این هست که یک خوراکی یا اسباب بازی مورد علتاقه اش را بهش بدهی تا سرگرم شود و شما هم از زوایای مختلف با خیال راحت عکس هات رو بگیری . در عکاسی کودک ممکن است دهها و صدها عکس بگیری که فقط تعدادی از آنها زیبا شود.
  • در عکس هایتان به زاویه عکس و نور توجه داشته باشید بهترین روشنایی ، نور طبیعی است که عکس را زیباتر می کند. اگر در فضای باز عکس می گیرید بهتر است اول صبح و یا عصر را انتخاب نمایید که نور خورشید در بهترین حالت خود قرار دارد و اگر در منزل هستید زمانی را انتخاب کنید که آفتاب مستقیم در خانه شماست.
  • در عکس گرفتن خودتان باشید و کودکتان را برای ژست گرفتن اذیت نکنید. مردم در فضای مجازی دنبال بازیگر نیستند. عکس های طبیعی از خودتان و شیطنت های کودکتان بگیرید.
  • اگر می خواهید عکس از کودک در اینستاگرام همراه خودتان باشد یعنی عکس خانوادگی بگیرید، بهتر است به هارمونی یا تضاد رنگ ها توجه نمایید تا عکس زیباتری خلق شود.

آتلیه تخصصی کودک ترمه یک امکان ویژه برای شما فراهم نموده است. تا به راحتی عکس کودک را در اینستاگرام و شبکه اجتماعی (فضای مجازی) منتشر سازید.

از صفحه اینستاگرام آتلیه ترمه دیدن بفرمایید.

والدین عزیز می توانید پس از عکس برداری در استودیو ترمه فایل عکس های کودکتان را دریافت نمایید تا به راحتی و با کیفیت عالی در اینستاگرام و فضای مجازی منتشر نمایید. پس همین حالا برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی ، ۱۰۰ دستگاه ، بین رستوران خشت بهشت و فست فود جیلیزویلیز پلاک ۵۲۴ طبقه۴ واحد۸
  • 09122725901
اسکرول به بالا