فیلمبرداری و عکاسی از کودک در فضای باز

فیلمبرداری و عکسبرداری از کودک در فضای باز ضمن زیبایی بخشی خاص به عکس های او احساس راحتی و نشاط کودک را نیز بر می انگیزد. چرا که فضای عکاسی کودک در خانه  و عکاسی کودک در آتلیه بسیار محدود تر است و برای طولانی مدت می تواند کودک را دچار بی حوصلگی کند اما دویدن و بازی کردن در فضای گسترده باغ و فضای های باز می تواند برای چندین ساعت هم کودک را متوجه گذر زمان نکند و همچنان به بازی مشغول باشد، و عکاس نیز در حال ثبت لحظات ماندگار باشد.

عکاسی از کودک در فضای باز در تهران یکی از خدمات آتلیه کودک ترمه می باشد که با تجهیزات مناسب و تجربه کافی افتخار ثبت عکس های بی نظیری را داشته است.

نور طبیعی موجود در فضای باز و تابش ملایم آن به چهره کودک زیبایی وصف ناشدنی را به عکس او می بخشد. در این فضا حتی امکان پلک زدن و بسته شدن چشم کودک کمتر است چرا که فلاش زدن امکان پلک زدن کودک را افزایش می دهد.البته زمان فیلمبرداری و عکاسی در فضای باز نیز حائز اهمیت است ، در واقع بهترین زمان برای کودکان در این فضا صبح زود و ساعاتی قبل از غروب خورشید می باشد که نور و سایه ها ملایم تر می باشد. اما اگر به ناچار در وسط روز مجبور به عکاسی هستید بهتر است به فضاهای سایه دار بروید و اگر عکس ها تاریک می شود می توانید از فلاش و رفلکتور استفاده نمایید.

همانطور که درمطالب قبل عنوان شد ژست دادن به کودک امری بی فایده است و کودک را خسته می کند، در برخی موارد والدین با سخت گیری از دلبندشان می خواهند که حرف گوش کنند که این کار لطمه به عکاسی و نشاط کودک در فیلمبرداری و عکس ها می زند. بهترین را این است که کودک به بازی مشغول شود و شما در حین حواس پرتی او عکس ها را ثبت نمایید.

آتلیه عکاسی کودک ترمه در تهران واقع در شرق استان و محدوده پیروزی آمادگی و تجربه کافی برای فیلمبرداری و عکس برداری از کودک در فضای باز را دارا می باشد. شما عزیزان نیز می توانید تعدادی از نمونه کارهای ما را در وب سایت آتلیه کودک ترمه  و یا در پیج اینستاگرام آتلیه کودک ترمه ملاحظه فرمایید و برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی جنب مترو پیروزی نبش کوچه حافظ ساختمان نگین طبقه پنجم واحد9
  • 09122725901
اسکرول به بالا