لباس کودک در آتلیه کودک

یکی از دغدغه والدین هزینه کردن و گرفتن لباس برای کودک است چرا که به جز هزینه عکاسی هزینه لباس و زمان گذاری برای خرید را نیز متحمل می شوند حال اگر لباس کودک در آتلیه کودک تامین گردد قطعا یکی از موانع و مشکلات خانواده از سر مسیر برداشته می شود.

خب همانطور که خودتان مطلع هستید مدل و رنگبندی لباس می تواند جلوه عکس را چندین برابر کند. مسئله دیگر این است که حتی اگر شما قبل از مراجعه به عکاسی برای کودک دلبند خود لباسی در خور تهیه نمایید ممکن است با حاضر شدن سر وقت رزرو شده عکاسی خود متوجه شوید که رنگبندی و ترکیب آن با دکورهای موجود زیبا نخواهد شد و اگر دکوری هم بیابید که همخوانی رنگی پیدا کند قطعا تمایل دارید در هر شات عکاسی کودکتان لباس دیگری بپوشد تا عکس های متنوع تر و تجربه های جدیدی را کسب نمایید. خب لازم است بگوییم دیگر نیاز نیست برای حضور در آتلیه نگرانی و دغدغه لباس فرزند خود را داشته باشید چرا که برخی آتلیه ها چاره ای برای این مشکل شما شده اند.

اما در این بین برخی آتلیه ها در آتلیه خود جهت عکاسی از کودک مدل هایی از لباس های کودکان را در نظر می گیرند تا مراجعین در صورت تمایل از آن استفاده نمایند. حال آنکه هزینه ای جهت استفاده از هر لباس در نظر می گیرند ، که این خود نوعی هزینه اضافه است که ممکن است والدین به دلیل افزایش هزینه ها کمتر به عکاسی برونئ و خاطرات خود را دیر به دیر ثبت نمایند.

آتلیه ما مفتخر است به شما عزیزان اعلام نماید که جهت رفاه شما عزیزان و مراجعه تمامی اقشار جامعه جهت عکاسی،لباس کودک در آتلیه کودک و بارداری ترمه در سایزبندی مختلف و برای سنین مختلف در انواع و رنگهای متفاوت موجود می باشد که عزیران بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان می توانند از آنها استفاده نمایند.

لباس ها برای فرزند دختر و پسر شما در سن نوزادی ، کودکی و نوجوانی برای مناسبت های مختلف و یا اسپرت و مجلسی در نظر گرفته شده است.که شما با خیال راحت می توانید با مراجعه به آتلیه نوزاد ، کودک و بارداری ترمه در شرق تهران واقع در پیروزی از این موارد در عکاسی استفاده نمایید.برای دیدن نمونه کارهای ما به وبسایت و پیج اینستاگرام آتلیه کودک ترمه مراجعه فرمایید. برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

 

 

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی جنب مترو پیروزی نبش کوچه حافظ ساختمان نگین طبقه پنجم واحد9
  • 09122725901
اسکرول به بالا