نکاتی برای عکاسی از کودک در شرق تهران در پیروزی

در این مطلب ترمه، عکاسی کودک در شرق تهران در پیروزی قصد دارد نکاتی از عکاسی کودک را برای ثبت عکسهایی بهتر برای شما بازگو کند:

  • لازم است بدانید برای همراهی کودکان در آتلیه باید صبور ، با انرژی مثبت و خوش برخورد باشید.
  • روزی را که مقرر می نمایید برای عکسبرداری حواستان به خواب دلبندتان باشد که آن زمان ، تایم خواب یا کسلی او نباشد در آن روز به زور از خواب بیدار نکنید بگذارید با حوصله خودش از خواب بیدار شود تا بد خواب نشود.
  • در فضای آتلیه لازم است کمک کنید تا کودک با فضا و عکاس آشنا و صمیمی شود، یکی از راههای صمیمیت این است که از وسایل مورد علاقه او استفاده نمایید. پس فراموش نکنید حتمی تعدادی از اسباب بازی و وسایل مورد علاقه او را به همراه خود ببرید. همچنین استفاده از این وسایل در عکس ها می تواند آنها را خاطره انگیز تر نماید.
  • لوازمی که در آتلیه می بیند و دوست دارد را به او بدهید تا با انرژی و رضایت برای شما ژست بگیرد .
  • یکی دیگر از نکاتی که درباره عکاسی از کودک باید بدانید این است، قرار نیست کودک هم مثل شما ژست بگیرد ، پس حواستان باشد به هیچ عنوان به کودک امرو نهی نکنید، بگذارید کودکتان در آن روز پادشاهی کند، او را آزاد بگذارید تا فشار روحی به او وارد نشود چون تمامی این مسائل در ثبت عکس از کودکتان اثر می گذارد.
  • اگر برای عکاسی و کلیپ سازی در فضای باز می روید کودک را آزاد بگذارید تا اطرافش را کشف کند و شیطنت کند یادتان باشد عکس های شیطنت آمیز و شیرین کاری های خود واقعی کودک است که در سالهای آینده دیدن دارد پس برای او سخت نگیرید.

تمامی مواردی که در بالا به آن اشاره گردید عکاسی تخصصی کودک ترمه در شرق تهران در پیروزی به عنوان یکی از بهترین آتلیه های کودک، آن ها را پیاده سازی می نماید . و از شما عزیزان دعوت می شود تا برای یکبار آتلیه ما را تجربه کنید تا برای همیشه مشتری راضی ما باقی بمانید.

می توانید نمونه کارهای کودک ما را در وب سایت و یا پیچ اینستاگرام ملاحظه فرمایید. برای رزرو وقت با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی جنب مترو پیروزی نبش کوچه حافظ ساختمان نگین طبقه پنجم واحد9
  • 09122725901
اسکرول به بالا