ژست کودک در عکس آتلیه کودک

با این عبارت اکثر ما معنای عموما از ژست کودک در آتلیه کودک ( ژست کودک در عکس )را در نظر می آوریم یعنی حالت دادن به پا ، دست ، کمر و در کل بدن در حین عکاسی که معادل آن می تواند فیگور یا پوزیشن می باشد. اما در تعریف فنی ، مجموعه ای از ریزبینی ها که معمولا با تنظیم افکت ، صورت می گیرند را ژست می گویند.

در عکاسی افراد بزرگسال پوزیشن هایی داده می شود که حالات بدن و چهره را به آن صورت تغییر داده تا زیبایی بیشتری به عکس بخشیده شود. ولی منظور از ژست کودک در آتلیه کودک چیز دیگری است زیرا همانطور که می دانید در عکاسی کودکان به دلیل آنکه آنها متوجه همچین رفتارها و قوانینی نیستند، باید در جنب و جوش های کودک منتظر بهترین ژست بمانید و به سرعت آن پوزیشن را ثبت نمایید.

عکاسی کردن از کودکان سختی ها و چالش هایی دارد اما در عین حال شیرینی های خاص خود را دارد چرا که در دنیای کودکان خیلی چیزها برای دیدن و شنیدن جذاب است. حال که کودکان قادر به ژست گرفتن نیستن شما می توانید نقش مهمی را ایفا کنید صمیمت با کودک و ارتباط گرفتن با آن در ابتدا به شما کمک می کند تا کودک را همراه خود سازید و همچنین لبخندهای بیشتری را ثبت نمایید، حواستان باشد نه خودتان و نه والدین ، نباید با امر و نهی و یا ثدای بلند با کودک صحبت کنید چراکه این کار موجب بی حوصلگی و اخم او در عکس ها می شود.

همچنین شما به عنوان یک عکاس کودک با رعایت یه سری موارد فنی زیبایی بیشتر به عکس کودک ببخشید. به مانند:

  • بک گراند ساده در عکس کودک کمک می کند تا زیبایی های او بیشتر جلوه کند و برعکس بک گراند و تم های شلوغ و بیش از حد رنگی موجب می شود تصویر کودک کمرنگ تر به نظر بیاید.
  • نورپردازی و چیدمان و تنظیمات دوربین و نور می تواند عکس معمولی را به یک عکس هنری مبدل سازد.

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ، کودک ، بارداری و خانوادگی ترمه  به عنوان یکی از بهترین آتلیه ها در شرق تهران واقع در پیروزی ، با دارا بودن تجهیزات حرفه ای و کادری مجرب ، پذیرای شما خانواده های عزیز برای ماندگار کردن لبخند زیبایتان، است. برای رزرو وقت بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد خود را انتخاب کرده و با ما تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۷۲۵۹۰۱

یک دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خیابان پیروزی جنب مترو پیروزی نبش کوچه حافظ ساختمان نگین طبقه پنجم واحد9
  • 09122725901
اسکرول به بالا